ФІТНЕС
Ефективні та різноманітні фітнес-програми від кращих тренерів, сучасне обладнання
«Тетра» – фітнес із турботою про ваше здоров'я
Прагнення бути в прекрасній фізичній формі – звичайне бажання для того, хто звик не зупинятися на шляху до своєї мети. У цьому допоможуть заняття фітнесом у нашому клубі. Тут ви зможете обрати варіант фізичних навантажень відповідний до:

 • Побажань.
 • Інтересів.
 • Віку.

Завдяки регулярним тренуванням ваше тіло набуде естетичних обрисів, м'язи будуть в тонусі, а кожен день наповниться чудовим настроєм та енергією для нових звершень. Якщо вас цікавить фітнес, Харків пропонує безліч спортивних напрямків, ми намагаємося надати максимальний спектр послуг.
Наша команда професійних тренерів відкриває перед вами море можливостей. Заняття аеробікою і виконання інших фізичних вправ – це можливість надовго зберегти красу, молодість і бездоганну фігуру. Наші фахівці проводять заняття як для досвідчених спортсменів, так і для початківців. Важливий не рівень вашої фізичної підготовки, а прагнення ставати краще.

Актуальні напрямки фітнесу

Фітнес у Харкові стає дуже популярним. Але важливо правильно вибрати напрямок, за яким хочете займатися. Є інтенсивні різновиди навантажень:

1. TRX – тренування на петлях для досвідчених спортсменів або новачків, які хочуть поліпшити витривалість.
2. Функціональний тренінг. Збільшує силу і тренує всі групи м'язів.
3. Кросфіт – заняття фітнесом для хлопців і дівчат, які готові старанно працювати для досягнення бажаного результату.

Можна зупинити вибір на більш простих, але не менш ефективних тренуваннях. Дівчат зацікавить пілатес, жіночі танцювальні програми, вправи для вагітних. Також в клубі є універсальні заняття фітнесом в тренажерному залі:

 • Йога.
 • Кругові тренування.
 • Силові класи.
 • Стретчинг.
 • Парні танці.
Заняття аеробікою доступні клієнтам будь-якого віку. Якщо ви не бачите перешкод для своєї спортивної діяльності, наші тренери зроблять все необхідне, щоб навчити вас правильно користуватися відповідним обладнанням, і пояснять техніку виконання вправ.

Завдяки обраному напрямку заняття фітнесом в тренажерному залі стануть не просто засобом підтримки відмінної фізичної форми, а й улюбленим способом проведення вільного часу.

Чому потрібно обрати заняття фітнесом в клубі «Тетра»?

Ми доведемо вам, що спорт здатний стати улюбленим хобі. Завдяки йому ви станете життєрадісними і візьметеся навіть за найскладніші повсякденні справи в хорошому настрої. Хочеться відвідувати кращі заняття фітнесом в Харкові? Тоді запрошуємо вас в наш спортивний клуб. Є безліч причин, чому харків'янам варто ходити саме в «Тетра»:
 • Великий спортивний простір в місті.
 • Зали, обладнані відповідно до європейських стандартів.
 • Видове різноманіття сучасних тренажерів і інших пристроїв для виконання вправ, що вражає.
 • Можливість вибрати програму самостійно, в залежності від бажання працювати в групі або з персональним інструктором.
 • Чисті зали, які гарантують комфортні тренування.

Щоб аеробіка в Харкові та інші заняття приносили виключно позитивні емоції, рекомендуємо визначитися з найбільш зручним графіком. Якщо виникли складнощі з вибором напрямку фітнесу, зателефонуйте за одним з номерів, вказаних на сайті. Наш менеджер допоможе знайти оптимальний різновид фізичних навантажень. Чекаємо на вас у нашому клубі!
НАПРЯМКИ