ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ – ДІЄВІ ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ ТОНУСУ
Вести здоровий спосіб життя – правильне рішення, завдяки якому ви поліпшите не лише свої фізичні показники, а й зовнішній вигляд. Групові заняття у Харкові набирають популярність, адже колективні тренування покращують витривалість. Спостерігання за успіхами вашої групи примушує прагнути до досягнення власного результату.

Регулярна активність здатна кардинально змінити ваше життя. Групові фітнес-заняття гарантують поліпшення обміну речовин, підтримання тонусу м'язів, приплив сил і прекрасне самопочуття, яке має тривалий ефект. Після тренувань ви станете бадьорим і натхненним на нові перемоги.
ЧОМУ В КЛУБІ «ТЕТРА» КРАЩИЙ ФІТНЕС?
Групові заняття в Харкові відвідують багато дівчат і хлопці. Фітнес в колективі набирає все більшу популярність, але не всім вдається знайти зал з відмінними умовами. Знаючи це, ми запрошуємо всіх, хто прагне долучитися до світу спорту, в наш клуб «Тетра».

Тут на вас чекає робота над собою з кращими тренерами, які мають великий досвід і завжди підкажуть тонкощі виконання вправ. Групові заняття фітнесом – ваш шлях до здоров'я і красивого тіла!
ЯКИМ груповим заняттям фітнесом ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ?
Групові заняття фітнесом відрізняються великою різноманітністю. Залежно від особливостей вашого здоров'я і того, наскільки швидко потрібно отримати бажаний результат, варто вибирати між менш і більш інтенсивними тренуваннями. Ми пропонуємо такі різновиди групового фітнесу:

1. Змішаний формат.
Тут присутні групові фітнес-заняття з використанням степ-платформи, легкі силові вправи, фітнес з м'ячами, джампінг.

2. Аеробіка.
Можна віддати перевагу Low першого рівня, а потім перейти на другий, з більш складними вправами. Ці заняття покращують координацію рухів і розтяжку. Також може зацікавити тренування на нестійкій поверхні – Bosu. Всім, кому цікаві групові заняття фітнесом в Харкові, варто відвідати Spinning – велотренажер, що сприяє відмінному тренуванню кардіо.

3. Стретчинг.
Розминка, розслаблюючі вправи, розтяжка – все це є невід'ємною частиною спортивного життя. Такі заняття актуальні більше не самі по собі, а в комплексі з перерахованими вище різновидами групового фитнесу.
Записатися на індивідуально презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту