Ракетлон
Ракетлон
Красивий, трохи загадковий, і далеко не усім зрозумілий термін «ракетлон» охоплює декілька ігрових видів спорту, де використовуються ракетки різного типу і розміру. До нього відносяться сквош, великий і настільний теніс, бадмінтон.

Якщо ви бажаєте битися наодинці з суперником на корті, спробувати свої сили, або досконало опанувати прийоми і техніку захоплюючої гри, запрошуємо записатися на пробне заняття в нашому фітнес-клубі. Досвідчений інструктор надасть детальні консультації і роз'яснення, заняття будуть проходити на прекрасно оснащених кортах з використанням фірмового інвентарю.

Ракетлон Харків: загальні положення

Професійні спортсмени приймають участь в багатоборствах по ракетлону, як всередині країни, так і на міжнародному рівні. Під час змагань вони зустрічаються кілька разів на різних кортах, починаючи від тенісного майданчика і закінчуючи сквошем. Набрані бали під час кожної зустрічі підсумовуються, кінцевий переможець визначається у підсумку всіх етапів змагань.
На відміну від професійних спортсменів, ви можете відвідувати будь-яке заняття ракетлоном в Харкові, зупинивши свій вибір на тому виді спорту, який подобається більш за все. Гра самостійно або в парі – прекрасний спосіб отримати масу позитивних емоцій, підтримувати себе у відмінній фізичній формі, а заразом розвинути спритність і м'язи рук.

Заняття ракетлоном в Харкові: яке екіпірування буде потрібно?

Щоб ваші тренування проходили успішно, знадобиться певна підготовка. Окрім зручної спортивної форми, що не сковує рухів, потрібне також спеціальне взуття. Пам'ятайте: кросівки для тенісу і сквоша трохи відрізняються між собою за такими параметрами:

  • конструкція верхньої частини;
  • фіксація на стопі;
  • якість зовнішнього покриття і візерунку на підошві.

Ознайомитися з детальними рекомендаціями по підбору екіпіровки ви зможете у нашого інструктора. Як і інші види активного спорту, ракетлон потребує спеціальної амуніції. Ми надаємо усім клієнтам право відвідувати тренування з власними ракетками, або забезпечуємо фірмовим інвентарем з великих запасів клубу.

Цікавитеся, де можна знайти добре обладнаний ракетлон у Харкові, що відповідає міжнародним стандартам? Запрошуємо відвідати наш фітнес-клуб Tetra найближчими днями і особисто оцінити усі достоїнства прекрасно обладнаних закритих і відкритих кортів! Ознайомитися з детальним розкладом і часом роботи клубу, а також дізнатися координати для зв'язку з адміністратором ви зможете в окремих розділах.
Напрямки