Харків'янам, які хочуть привчити себе до активного способу життя, слід замислитися про вибір відповідного виду спорту. Відмінним варіантом може стати секція настільного тенісу.

Наш клуб настільного тенісу пропонує 4 професійні столи, гідних спаринг партнерів та досвідчених тренерів.

У нас ви можете займатися індивідуально з тренером та брати участь в багатьох внутрішньоклубних турнірах. А ще, для підприємств і компаній ми проводимо внутрішньокорпоративні турніри і тимбілдінги для об'єднання Вашої компанії.

Секція настільного тенісу в Харкові

Чим хороший настільний теніс, так це досить легким аеробним навантаженням, якого цілком достатньо, щоб:

  • зміцнити усі групи м'язів;
  • розвинути координацію;
  • підвищити швидкість реакції;
  • оздоровити серцево-судинну систему;
  • підвищити внутрішню дисципліну.
Настільний теніс в Харкові користується заслуженою популярністю серед усіх верств населення. Саме тому цей вид спорту успішно розвивається як на любительському, так і на більш високому рівні змагання.

Як навчитися грати в настільний теніс

Навички гри може дати секція настільного тенісу, в яку можна записатися людині будь-якого віку і статі. Коштує таке зайняття недорого. Дорога екіпіровка у даному випадку також не потрібна. Спершу буде цілком достатньо простої спортивної форми і недорогої ракетки.

Секція настільного тенісу для дорослих – зовсім нерідкісне явище. Знаходиться немало адептів здорового образу життя, які вже у зрілому віці вирішили освоїти цей вид спорту. Сучасна школа настільного тенісу – секція для широких верств населення. Тут немає жорсткого відбору, умови прийому цілком демократичні, чого не можна сказати про інші види спорту. Наприклад, про великий теніс. Таким чином, спортивні школи настільного тенісу в Харкові – найбільш вдалий варіант зайняти вільний час і різноманітити дозвілля після закінчення трудового дня або робочої зміни.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту