басейн
TETRA FITNESS CLUB
Фитнес клуб «Тетра» радий запропонувати Вам і Вашим дітям найбільш комфортабельний басейн в Харкові! Отримуйте заряд бадьорості і гарний настрій в новій аквазоні! Окрім звичайного плавання у басейнах Вас чекають:

  • групові зайняття;
  • спеціальна вода для вагітних;
  • дитяча школа плавання

Басейни стимулюють такий прекрасний вид спорту, як плавання, що допомагає схуднути, загартуватися, підтримувати м'язи, стати сильнішим і витривалішим та зміцніти імунітет. Вода в 12 разів сильніша, ніж повітря, чинить опір рухам. Одночасно знижується сила тяжіння, зменшується навантаження на хребет. Тому плавання у басейні давно відоме як дієвий реабілітаційний засіб після отримання травм. А завдяки аквааеробіці скидається зайва вага.
НАПРЯМКИ
Плавальні басейни і аквааеробіка у Харкові

Вода зміцнює практично кожну систему людини:

  • розвивається м'язова тканина;
  • спалюються калорії;
  • приходить розслаблення;
  • формується прекрасна фігура.
Крім того, зануритися в прохолодну воду у відкритому басейні особливо приємно в жаркий день. Плавати – це отримувати два в одному: і користь, і задоволення. Плавальні басейни в Харкові надають можливість робити найрізноманітніші вправи, які так само ефективні, як і на суші.

Перевага плавання така, що у воді навантаження менше відчувається. Завдяки воді, яка підтримує дії, можна працювати лише над деякими м'язами. Плавання дуже сприятливо впливає на організм. Зміцнюється серце, сповільнюються процеси старіння. Аквааэробика здатна зробити Харків містом здорових і щасливих людей.

Плавання у басейні спалює калорії разом з жировою тканиною. Якщо щодня хоч би по півгодини проводити у басейні, то можна за найкоротший час суттєво схуднути. Може спалюватися така кількість калорій, як в альпінізмі або аеробіці. За допомогою плавання легко можна отримати мускулисту і спортивну фігуру.

Літній басейн просто неба з шезлонгами

Плавання у літньому басейні Харкова приносить користь не лише тим, що позитивно впливає на певні групи м'язів, але ще і розвиває мускулатуру в цілому. Людина намагається утриматися на воді руками, з'являється певне навантаження на м'язи плечей, спини, грудей.

Рушійною силою служать ноги, з цієї причини плавання у відкритому басейні робить їх стрункими. Оскільки опір уводі більший, ніж повітря, м'язи напружуються сильніше. Відповідно, хорошу фігуру можна отримати набагато швидше.

Плавання знімає стрес, заспокоює, дає людині заряд енергії. Займатися цим видом спорту може кожен. Варто тільки купити абонемент у басейн в місті Харкові за доступною ціною в клубі «Тетра»!

Пам'ятайте! Якщо дітей з народження привчати до басейну, то вони в майбутньому стають здоровими і фізично сильними.

Регулярне відвідування критого або літнього басейну допомагає підвищити витривалість. Плавання знижує ризик серцево-судинних захворювань. Також водні вправи в аквааеробіці сприяють нормалізації тиску і поліпшенню кровообігу.