Групове заняття у басейні – дієві способи підтримувати фізичну форму
Усім відомо, що у воді рухатися значно складніше, ніж на суші. У цьому криється перевага такого фізичного навантаження. Аквааеробіка опір води використовує на користь фігури. Коли проводиться групове зайняття у басейні, навантаження на м'язи збільшується в 3 рази, якщо порівнювати із стандартним фітнесом. Водним вправам варто віддати перевагу, оскільки:

 1. У спортсмена не виникає відчуття втоми, а навпаки — з'являється прилив сил, покращується витривалість.
 2. Калорії втрачаються значно швидше, ніж при класичних аеробних тренуваннях.
 3. Вправи підходять навіть людям, які не уміють плавати.
 4. Групові зайняття аква зміцнюють м'язи і дозволяють підтримувати їх тонус.
 5. Водна аеробіка – кращий спосіб побороти стрес і поліпшити сон.
 6. При необхідності за допомогою спеціальних пристосувань можна збільшити навантаження на окремі групи м'язів.
Зайняття у басейні в Харкові набувають все більшої популярності. Обмеження за віком відсутні. Тренування актуальні для вагітних і людей, які борються з надмірною вагою.

Різновиду групових аква-занятий

Водні тренування стали неймовірно популярними. Найголовніше – кожен може вибрати вид фізичного навантаження на власний розсуд. Наша команда пропонує вам відкрити для себе різноманітний світ водного фітнесу. Запрошуємо усіх бажаючих на групові зайняття у воді:

 1. Aqua-Step – продуктивні кардіо-тренування, позитивно впливають не лише на фігуру, але і на серцево-судинну, дихальну системи.
 2. Aqua Yoga допомагає набути витривалості і відкоригувати фігуру.
 3. Noodles Party – заняття з гнучким інвентарем, що дозволяє не занурюватися у воду. Плавання у басейні в Харкові сприяє тому, щоб тіло стало гнучкішим, а координація рухів покращується.
 4. Aqua Pilates ідеально підходить тим, хто знаходиться у пошуках свого виду спорту, який не вимагає різких рухів і виснажливих вправ.
 5. Aqua boots – групове зайняття у басейні зі спеціальними обважнювачами, які роблять навантаження на проблемні зони більш помітними: сідниці і стегна.

Також можна відвідувати більш інтенсивні тренування: кругові, Aqua Upper Body, Aqua Dumbbel, Aqua Interval, Aqua ABS. Якщо відвідуєте таке групове зайняття аква, ви душе швидко позбудитеся від зайвих кілограмів, зміцните м'язи, розвините спритність і поліпшите координацію рухів.

Чому відвідати групове зайняття у воді треба саме в клубі «Тетра»?

Тренування проходять під пильною увагою тренера, контролюючого самопочуття групи. Групове зайняття у воді – це не просто гідна альтернатива класичному фітнесу, але і відмінний спосіб поліпшити самопочуття, зовнішній вигляд. Зайняття у клубі «Тетра» проводяться досвідченими інструкторами у чистих басейнах. Ми створили сприятливі умови для того, щоб спорт приносив вам максимальне задоволення!
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту
Різновиди групових аква-занять
Водні тренування стали неймовірно затребуваними. Найголовніше - кожен може вибрати вид фізичного навантаження на свій розсуд. Наша команда пропонує вам відкрити для себе різноманітний світ водного фітнесу. Запрошуємо всіх бажаючих на групові заняття у воді:
 • Aqua-Step - продуктивні кардіотреніровки, позитивно впливають не тільки на фігуру, але також на серцево-судинну і дихальну системи.
 • Aqua Yoga допомагає знайти витривалість і підкоригувати фігуру.
 • Noodles Party - заняття з гнучким інвентарем, що дозволяє не занурюватися в воду. Заняття в басейні в Харкові сприяють тому, щоб тіло стало більш гнучким, а координація рухів покращилася.
 • Aqua Pilates ідеально підходить тим, хто знаходиться в пошуках спорту, що не потребує різких рухів і виснажливих вправ.
 • Aqua boots - групові заняття в басейні зі спеціальними обважнювачами, які роблять навантаження на проблемні зони: сідниці і стегна.

Також можна ходити на більш інтенсивні тренування: кругові, Aqua Upper Body, Aqua Dumbbel, Aqua Interval, Aqua ABS. Якщо відвідуєте такі групові заняття аква, позбавлення від зайвих кілограмів, зміцнення м'язів, розвиток спритності і поліпшення координації рухів вам гарантовані.

Чому прийти на групові заняття у воді потрібно саме в клуб «Тетра»?

Тренування проходять під пильною увагою тренера, який контролює самопочуття групи. Групові заняття у воді - це не просто гідна альтернатива класичним фітнесу, але і відмінний спосіб поліпшити самопочуття і зовнішній вигляд. Заняття в клубі «Тетра» проводяться досвідченими інструкторами в чистих басейнах. Ми створили сприятливу обстановку для того, щоб спорт приносив вам задоволення!