Бійцівський клуб
Зайняття єдиноборствами
Розвиток бойових мистецтв у Харкові

Бойові мистецтва у Харкові пропагують здоровий спосіб життя, дозволяють отримати хорошу фізичну підготовку, а також стати членом «Бійцівського клубу» зі всіма привілеями, доступними учасникові.

Займатися бойовими мистецтвами в Харкові можна, якщо записатися у бійцівський клуб, де навчають майстерності східних єдиноборств. Треновані спортсмени отримують знання і досвід, які неможливо отримати самостійно, або пройти курс навчання через інтернет. Досвідчені тренери, що мають педагогічні знання, допоможуть навіть новачкам досягти високих спортивних результатів, і стати призерами різних змагань.
Яким видам єдиноборств навчають у «Бійцівському клубі»

Відвідавши безкоштовно пробне заняття і обравши для себе оптимальний вид спорту, можна приступити до посилених навантажень і фізичних тренувань по наступним видам єдиноборств:

  • Бокс;
  • Змішані єдиноборства;
  • Ушу;
  • Дзюдо;
  • Тайський бокс.
Якщо ви бажаєте досконало опанувати єдиноборства і мати хорошу фізичну форму, то вам необхідно вивчати бойові мистецтва. Харків – це місто спортсменів, яке виховало не одного чемпіона світу, тому, наслідуючи традиції Першої Столиці, тут працюють численні клуби і секції. Одним із найпрестижніших і відоміших є «Бійцівський клуб», розташований за адресою вул. Сумська, 85. Перед тим, як стати його членом і приступити до інтенсивних тренувань, можна безкоштовно спробувати свої сили в одному з видів єдиноборства. У Харкові спортивний комплекс «Tetra» знаходиться у самому центрі міста, куди досить зручно і легко дістатися, як на громадському транспорті, так і на особистому автомобілі.
Напрямки