TETRA для дітей
Дитячий клуб TETRA – це унікальна спортивна база, де проводяться заняття з дітьми різного віку. Для них розроблені спеціальні програми, що враховують вікові особливості і рівень фізичного розвитку. Тренування проходять в 4-х вікових групах:

· від 0 до 3;
· від 2,5 до 5;
· від 6 до 8;
· від 9 до 15 років.

Кожен новачок в спорті, роблячи перші кроки, мріє про високі спортивні досягнення. Вони поки в майбутньому, а зараз доведеться чимало попрацювати і підготуватися до довгого і тернистого шляху справжнього спортсмена. Серйозне заняття спортом розпочинається з дитячих років.

Метою будь-якого тренувального процесу є отримання та освоєння спортивних навичок, надбання гарної фізичної форми, зміцнення здоров'я.
Наявність суперсучасного спортивного інвентарю, добре обладнаних тренувальних залів дозволяють ефективно застосовувати програми заняття, ґрунтовані на досвіді і знаннях, розроблені при участі і сприянні професійних тренерів, спортсменів, спортивних лікарів і психологів.

Дитячий фітнес клуб працює по декільком напрямам і може запропонувати додаткові послуги:

· організацію і проведення дитячих свят;
· осінній табір для школярів;
· відвідування дитячого саду
Напрямки
Вибір спортивної секції
Робота дитячого клубу в Харкові базується на спеціальних фітнес-програмах, які допомагають розвивати силу та витривалість. Ці якості допоможуть дитині рости здоровою, бути сильною, організованою і дисциплінованою. Вибір спортивної секції залежить від її можливостей і бажання. Заняття танцями та аеробікою підходить активним і енергійним непосидькам. Розвивати хорошу фізичну форму можна в дитячому тренажерному залі під наглядом професійних інструкторів.
У клубі є 3 басейни, один з яких призначений для найменших відвідувачів. Діти до 1 року освоюють тут перші уроки плавання. У спеціальній мультизоні хлопці дізнаються ази гри у футбол, волейбол, баскетбол і бадмінтон. Особливий інтерес у дітей викликає гра в теніс і сквош (британський вид спорту з м'ячем і ракеткою). Дитячий клуб TETRA має в розпорядженні обладнаний корт для гри. У штаті закладу є професійні тренери з цих видів спорту.

Для дітей використовуються сучасні методики, де приділена увага як теоретичному, так і практичному навчанню. Ключовим моментом успіху у будь-якому спорті являються майстер-класи, які може дати тільки хороший професійний тренер. Навчатися в клубі можуть не лише початківці, але і ті, хто вже має досвід, бажає продовжити зайняття і удосконалити наявну техніку і навички.

Клубні карти і система знижок

В дитячому спортивному клубі діють клубні карти для дітей з гнучкою системою знижок. Детальну інформацію про тарифи, вартість абонементів на різний термін і графік відвідувань можна уточнити у менеджерів закладу.

Робити з власної дитини олімпійця зовсім необов'язково. Досить, щоб він просто був фізично розвинений, здоровий, мав захоплення, а не тинявся без діла або просиджував за комп'ютером. Вибір за вами! І, якщо ви вирішили зробити його на користь повноцінного та здорового способу життя, то двері дитячого клубу TETRA завжди відкриті! Наші тренери проводять зайняття весело і цікаво. Колектив працює з турботою про дітей, завдяки чому вони радуватимуть вас відмінним здоров'ям і веселим настроєм.