Дитячий День народження
Пропонуємо вашій увазі програму для дитячого Дня народження «Острів скарбів». Захоплюючі ігри і квесты для дітей 5-16 років в компанії веселих піратів. День народження на літньому або в критому басейні. Уміння плавати не обов'язково!

Подробиці за телефоном 095 788 3716 Тетяна

Про що мріють діти у свій день народження?

Діти мріють про те, що до них у гості прийдуть самі найкращі друзі, буде море подарунків, позитивних емоцій і веселощів, яскравих спогадів і гарного настрою. Звичайно ж усі повинні сміятися, дуріє, грати і говорити іменинникові найтепліші слова, обов'язково має бути величезний торт зі свічками і самим потайним бажанням.

Усі діти мріють про те, що потім друзі і батьки ще довго згадуватимуть цей День народження і з посмішкою дивитимуться на сяючі від щастя мордочки на фотографіях.
У спортивному клубі «Тетра» ми виконуємо усі мрії! Ми пропонуємо великий спектр послуг з організації дитячих Днів народжень:

· тематичні програми за участю казкових персонажів;
· захоплюючі квесты;
· веселі естафети;
· цікаві ігри на воді і багато-багато чого ще.

Наш кухар зі своїми помічниками приготує найулюбленіші і шалено смачні дитячі страви. А організатори і тренери приділлять максимум уваги іменинникові і його гостям під час свята.

А найприємніше те, що в цей самий час батьки можуть влаштувати свято і для себе, повністю розслабившись у нашому ресторані, або в залах клубу, в масажних кабінетах, абсолютно не переживаючи за безпеку своїх дітей, адже ми оточуємо увагою і турботою кожну дитину.

Про що мріють батьки?

Подарувати своїй дитині найбільшу казку на День народження, адже дитинство ніколи не повторитися. Звертайтеся, ми з радістю дамо відповідь на будь-які питання!

Подробиці за телефоном 095 788 3716 Тетяна