TETRA
Racket & fitness club
Фітнес клуб «Tetra» - це справді унікальне місце. У нас використовуються новітні технології, розроблені за останні роки в області світового фітнесу, що допомагають нашим фахівцям творити дива. Тут встановлено найсучасніше обладнання провідних світових виробників, таких як: NAUTILUS, CYBEX, PRECOR.

Тільки в нашому клубі для Вас пропонується 100+ видів групових програм. Ми готові надати вам найкращі в місті корти (3 критих корти Green Set і 3 відкритих тенісних корти, тренажерний зал, два басейни різних розмірів, дитячий фітнес-клуб.

У нашому спортивному комплексі проводяться заняття з плавання, аквааеробіки, танців, йоги, єдиноборств, розробляються персональні тренінги, а також спеціальні фітнес-програми для ваших дітей.
Команда професіоналів в області фітнесу допоможе вам вирішити будь-які завдання: стати більш красивою, сильною, гнучкою, стрункою людиною. Вони постійно підвищують свій професійний рівень і стежать за новітніми світовими тенденціями в області здоров'я і краси.

Ви тільки уявіть - весь цей спектр можливостей в одній будівлі! Кожен зможе оцінити переваги фітнес-клубу ТETRA і переконатися, що це - ідеальне місце, де мрії стають реальністю!
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту