Теніс – це гра, якій присвятили себе мільйони людей у всьому світі. Теніс – це цілий світ здоров'я, гармонії і краси. Його називали шахами в русі, грою відчуття, яке постійно втікає, заняттях, достойним королів. Наше завдання – зробити теніс максимально доступним для усіх. Ми запрошуємо Вас на наші корти, щоб Ви знайшли своє визначення цій дивовижній грі.

Якщо Ви хочете навчитися грати в теніс або підвищити рівень своєї майстерності, Ви можете узяти уроки тенісу у наших кваліфікованих тренерів і спарингів. Вони скажуть, як виправити помилки, допоможуть на тенісному корті відпрацювати техніку гри і досягти максимальних результатів.

Пам'ятайте, погляд досвідченого, хорошого тренера на вашу гру дуже потрібний! Ми сподіваємося, що коли ви освоїте ази гри, теніс вам приноситиме тільки радість і задоволення.
3 критих хард-корта (Green Set)
3 відкритих тенісних корта (Decoturf)
Бронювання кортів лише після 100% передплаті – (067) 570-09-63

Правила бронювання тенісних кортів

 1. Броня кортів можлива тільки для членів клубу Тетра.
 2. Броня оренди кортів закріплюється за клієнтом після100% передплаты до 1-го відвідування, а при купівлі календарного місяця до 1-го числа.
 3. Броня по телефону можлива тільки у разі наявності на балансі у клієнта сплаченої оренди (не закріплених за часом і датою).
 4. При отриманні ключа від тенісної роздягальні на рецепції необхідно називати прізвище, на яке заброньований корт і зроблена оплата.
 5. «Ігрова година» гри на кортах складає 60 хвилин. Після закінчення свого ігрового часу Клієнт своєчасно поступається майданчиком іншим гравцям. У разі запізнення необхідно покинути корт в раніше обумовлений час (наприклад, корт заброньований на 9-00. Клієнт запізнився на 10 хвилин, отже, він повинен покинути корт рівно в 10-00).
 6. На тенісному корті зайняття проводяться тільки в охайній спортивній формі і в чистому спеціальному тенісному взутті.
 7. Клієнт зобов'язаний дотримуватися чистоти в громадських приміщеннях, на кортах і на прилеглій території фітнес-клубу.
 8. Клієнти фітнес-клубу і їх гості повинні поводитися відповідно до правил громадського порядку, не використати у своїй мові нецензурну лексику.
 9. Після закінчення свого ігрового часу Клієнт своєчасно поступається майданчиком іншим гравцям, заздалегідь прибравши за собою корт. Перевищення ігрового часу понад 15 хвилин оплачується як 60 хвилин по тарифному плану цього Клієнта.
 10. Відмінити замовлений раніше час з його подальшою компенсацією можливий лише у разі відправлення SMS повідомлення по телефону 380 (67) 570 09 63 за 24 години.

У повідомленні необхідно вказати:

 • «відміна»;
 • дату і час скасованого резерву;
 • ПІБ;
 • № клубної карти.

Приклад SMS :

 • відміна;
 • 01.01.2018 12:00;
 • Петров Степан;
 • №123456.

Відпрацювати ці години можна по попередньому резерву на вільних кортах літнього сезону (з 1.05). Максимальний термін використання не відпрацьованого годинника зимового періоду до 30 червня. Максимальний термін використання не відпрацьованого годинника літнього періоду до 30 вересня.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту