Functional training
Функціональний тренінг – це вибір людей, які хочуть довести собі і світу, що вони можуть і хочуть досягати більшого в спорті. Функціональний тренінг збільшує силу, витривалість, на тренуваннях ведеться робота з додатковим обладнанням (медбол, гирі, мішки, застрибування на коробки). На тренуваннях йде робота практично з усіма видами м'язів, що дає можливість досягати високих результатів максимально швидко.

Якщо Ви хочете підвищити свою силу, гнучкість, розвинути координацію, збільшити витривалість, тоді Ваш вибір очевидний – Вам потрібен саме функціональний тренінг від фітнес клубу Тетра!


Але, якщо ви є поціновувачем статичного навантаження, рекомендуємо відвідати наш тренажерний зал в Харкові!
Weights training
Weights training: силовий клас, спрямований на опрацювання всіх м'язових груп з використанням обважнювачів. Клас для всіх рівнів підготовленості
Total Body Training
Total Body Training: Інтенсивний силовий клас змішаного формату, спрямований на опрацювання всіх груп м'язів з використанням додаткового обладнання. Підходить для середнього і високого рівня підготовленості
TNT
Силовий клас спрямований на опрацювання та зміцнення м'язів ніг, сідниць і преса. Розвиває витривалість. Клас для всіх рівнів підготовки.
FLEXi-BAR
Тренування, що одночасно задіює 200-300 м'язів. Дозволяє добре пропрацювати глибокі і середні м'язи спини, живота і стегон. Частота вібрацій, які створює флексі-бар, сприяє гарній роботі серця і покращує обмін речовин. Клас для всіх рівнів підготовки.
Bands Functional
Функціональне тренування з використанням еластичного еспандера, спрямоване на опрацювання всіх груп м'язів. Під час тренування задіяні глибокі м'язи, що дозволяє підтримувати їх в тонусі. Клас підходить для середнього і високого рівня підготовки.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту