ФІТНЕС І ПІЛАТЕС ДЛЯ ВАГІТНИХ
Заняття фітнесом під час вагітності дуже корисні для жіночого організму, адже спеціальні тренування, які розроблені для вагітних жінок, допомагають їм легше народити, швидше скинути набрану зайву вагу і уникнути розтяжок на тілі.

Заняття спортом повинні бути постійними, жіночий організм під час вагітності й так відчуває величезний стрес і навантаження, тому заняття пілатесом зміцнять м'язи, серцеву систему і дихання.

Заняття фітнесом для вагітних в Харкові
«Тетра» надає кращі в Харкові фітнес-заняття для вагітних. Наші досвідчені інструктори відстежують самопочуття своїх підопічних, завжди прийдуть на допомогу, допоможуть побороти слабкість і стати здоровішими і прекраснішими мамам і їх майбутнім малюкам.

Заняття проходять в атмосфері доброзичливості і комфорту, заняття пілатесом можливі як індивідуальні так і групові. Займаючись фітнесом під час вагітності, Ви даруєте собі чудову можливість залишатися прекрасною і жіночною під час очікування появи малюка на світ. Також, крім фітнесу і пілатесу для вагітних, ми даруємо можливість безкоштовного відвідування басейну, щоб Ваш малюк народився здоровим, а Ви були щасливі разом з клубом «Тетра»!
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту