ЩО ТАКЕ кінезіотерапія?
Кінезіотерапія – це лікування рухом (поєднання двох слів, kinezio – рух, therapy – лікування).

У нашому фітнес-клубі спеціально для Вас буде розроблений індивідуальний спортивно-оздоровчий комплекс. Заняття складаються зі спеціальних вправ на антигравітаційних тренажерах, що виключають компресійні навантаження на хребет і суглоби, а також комплексу суглобової гімнастики.

Бажаєте відвідати заняття з кінезіотерапії в Харкові? Пропозиція нашого спортклубу приємно вас здивує. В Tetra ви можете займатися кінезіотерапією і відвідувати інші процедури на вигідних умовах. У нас працюють найкращі інструктори і лікарі, а зали обладнані всім необхідним. Вартість занять знаходиться на доступному рівні.

На базі нашого спортивного клубу створено конкурентоспроможний центр кінезіотерапії в Харкові. При розробці програм лікування залучаються лікарі і досвідчені інструктори. Завдяки такому підходу багаторазово збільшується цілющий ефект. Кінезіотерапія рекомендуються як профілактика і спосіб лікування захворювань опорно-рухового апарату і хребта. Завдяки комплексу вправ людина не відчуває дискомфорт під час і після тренувань.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту