Школа танців в Харкові – це дивовижне місце, де збираються люди, котрі люблять танець і бажають навчитися правильно та красиво танцювати. Вони готові проявляти себе, хочуть знати про модні танцювальні тенденції, напрями, стилі, здатні імпровізувати, спілкуватися, заводити приємні знайомства і просто мило проводити вільний час.

Танець – це можливість висловити свої почуття, емоції, передати настрій. Це вид мистецтва, що оголює прихований від сторонніх внутрішній світ людини. За допомогою мови тіла і ритмічної музики можна розповісти оточенню про свої емоції – переживання або радощі.

Танцювальні напрямки школи в Харкові

Втілювані образи можуть відрізнятися стилем і тематикою. Хореографи школи танців пропонують навчання за різними напрямками. Одне з них – це функціональний тренінг – різновид силових занять, спрямованих на розвиток м'язової сили і витривалості. Це можливість контролювати своє тіло – працювати з власною вагою, збільшуючи швидкість, підвищуючи ступінь координації та пластичності.
Ladys Dance
Ladys Dance: мікс з безлічі танцювальних напрямків таких як: jazz funk, vogue, waacking.
Заняття віковими танцями – програма, що пропонує людям похилого віку завжди залишатися у формі. Це дивовижний і щадний спосіб зберігати активність, отримувати заряд енергії та позитивних емоцій.
У будь-якому віці танцювальні рухи здатні подарувати відмінний життєвий тонус, зберегти хороший настрій, зробити життя більш яскравим і цікавим.
Починати заняття ніколи не пізно. У танцювальній школі «Тетра» викладають уроки для дітей та дорослих. Заняття для літніх не менш цікаві і захоплюючі. Вони не передбачають певний напрям. Головне – це можливість отримати незабутні враження.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту