Аеробні заняття – ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ'Я І бездоганної фігури
Акуратне підтягнуте тіло – мрія не лише дівчат, а й хлопців. Добре, що існують аеробні заняття – програми, які допоможуть здійснити мрію про красиву фігуру. Ваше тіло почне набувати спортивних обрисів вже після першого тижня тренувань.

Перевага різних напрямків аеробіки в тому, що задіяні всі групи м'язів, але при цьому не потрібно займатися в тренажерному залі. Аеробні заняття фітнесом – це тренування переважно зі своєю вагою. Якими б простими візуально не здавалися вправи, насправді ви отримуєте серйозне навантаження, яке сприяє поступовому спалюванню жиру з усіх проблемних ділянок.
Що дають спортсменові аеробні заняття фітнесом?

Групові аеробні заняття – це вид тренувань, який актуальний не лише для дівчат, а й для хлопців. Це кращий вибір, якщо потрібно скинути вагу в стислі терміни. Такий спосіб відкоригувати фігуру придбав популярність, адже спорт в групі – відмінна можливість спостерігати за успіхами інших і прагнути до досягнення результату.

Незважаючи на те, що одночасно в залі може перебувати 10 і більше осіб, тренер завжди бачить помилки і підказує, як виконувати рухи правильно. У нашому спортивному клубі «Тетра» зібрані найпопулярніші аеробні заняття в Харкові. Кожен напрямок передбачає взаємодію зі спеціальним інвентарем:

  • В джампінгу використовуються батути.
  • В сайклінгу потрібно задіяти велотренажери.
  • Low – високоінтенсивні тренування, де застосовуються невеликі гантелі.
  • Bosu – тренування на нестійкій поверхні.
  • Степ – заняття зі степ-платформою.

Аеробні заняття у фітнес клубі сприяють поліпшенню координації рухів. Фітнес з різним інвентарем базується на тренуванні кардіо. Завдяки цьому зміцнюється серце і поліпшується обмін речовин. Як результат – поступове позбавлення від небажаних жирових відкладень і прекрасна фізична форма.
Напрямки
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту