Кругове тренування (55 хв.) – це незвичайне інтервальне тренування, під час якого найчастіше використовується безліч різноманітного обладнання.

Відзначимо, що кругові тренування, завдяки їх специфіці, спалюють на 30% більше жирових відкладень, ніж стандартні тренування в тренажерному залі. Секрет полягає в інтенсивності, яку спочатку підбирають під себе, а далі підвищують її рівень. Для більшого ефекту схуднення до кругового тренування додається комплекс кардіо.

Під час такого комплексу всі вправи виконуються одна за одною, а не сетами, як зазвичай це відбувається. Програма кругового тренування – це кілька видів вправ, від 3 до 8, які виконуються або на час, або на повтори. Відпочинок між вправами повинен бути дуже коротким – не більше половини хвилини, однак відпочинок між колами має бути збільшений.

Крім схуднення, такі навантаження допоможуть поліпшити фізичний стан і значно підвищити фізичну витривалість.

Клас рекомендований для підготовлених.
Balance Board
Balance Board: тренування з використання спеціальної зігнутої дошки balance board для розвитку балансу, гнучкості, витривалості. Використовуються всі групи м'язів. Підходить для всіх рівнів підготовки.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту