З віком в організмі людини відбуваються зміни – знижується обсяг м'язової тканини, менш щільними стають кісткові тканини, при цьому зростає вага, стає все більш твердою сполучна тканина. Починаються проблеми з артеріальним тиском, травним трактом, сповільнюється метаболізм.

З віком мало кому вдається уникнути проблем зі здоров'ям, адже вони пов'язані не лише з процесом старіння, а й зі стресами, котрих не уникнути у житті.

Головним чинником, що провокує появу багатьох недуг, є гіподинамія – малорухливий спосіб життя. Але не варто впадати у відчай, будьте оптимістами! Можна позбутися більшої частини набутих проблем зі здоров'ям або хоча б знизити темпи процесу старіння, для цього потрібно просто регулярно займатися фітнесом.

Це відмінний спосіб тренування серцево-судинної системи. Вибираючи тренажер для літніх людей, слід враховувати зручність занять для конкретної людини.
Необхідно також звернути увагу і на стан суглобів.
При наявності проблем з ними не рекомендуються заняття на біговій доріжці, адже вони можуть супроводжуватися больовими відчуттями. У цій ситуації краще обрати еліпсоїд – він більш щадний до суглобів.

Для переважної частини літніх людей кращим варіантом стануть кардіотренування з використанням наступних тренажерів:

- велотренажер;
- бігова доріжка;
- еліпсоїд;
- степпер.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту