СТУДІЯ PILATES
У сьогоднішньому світі активно культивується образ людини з ідеальним тілом. Про це пишуть таблоїди, відомі журнали, говорять на ТБ і публікують в інтернеті. Пропаганда ведеться настільки масштабно, що ідеальні форми стали «нагальною потребою» чи не кожної другої людини.

Щоб підтвердити це, не треба «далеко ходити». Згадайте, ви самі хоча б раз планували записатися в спортзал, або на якісь спортивні заняття, або навіть купували абонемент. При цьому керувалися ви зовсім не потребою подбати про власне здоров'я, а бажанням отримати ідеальні форми.

Саме тому ми звертаємо увагу на пілатес в нашій студії. Цей комплекс вправ допоможе в найкоротші терміни отримати бажані форми.
ЩО ТАКЕ ПІЛАТЕС?
Пілатес був розроблений німецько-американським спортивним фахівцем Джозефом Пілатес. Згодом його учні та послідовники додали до системи свої елементи і ідеї, розвиваючи супутні течії, тому не дивуйтеся, якщо знайдете відразу декілька різних варіацій цього напрямку.

Класична форма пілатесу в Харкові – це жорстка послідовність з 32 фізичних вправ на маті або тренажері. Зараз класичний пілатес – це цілісна система продуманих фізичних вправ для підтримки тіла в хорошому фізичному стані, поліпшення здоров'я і самопочуття.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту