Тренажерний зал
Ефективні тренувальні програми від кращих тренерів, сучасне обладнання
Наш тренажерний зал у Харкові оснащений виключно сучасним, якісним і перевіреним обладнанням. Ми використовуємо тренажери, виготовлені за міжнародними стандартами якості, від перевірених виробників. Всесвітньо відомі компанії Nautilus, Cybex, Precor гарантують міцність і надійність тренажерів.

Персональний тренінг в атлетичному залі Tetra Club

Індивідуальні програми занять у тренажерному залі розробляються з урахуванням Ваших побажань і особливостей організму. Тренери тренажерки «Тетра» підберуть найдієвіший комплекс вправ для схуднення, відновлення або оздоровлення тіла і організму. Ціна на послуги тренажерного залу досить доступна.

Перед початком тренувань Вас обов'язково проконсультують наші фахівці і призначать оптимальний рівень навантажень, що є безпечним для організму. Кращі атлетичні і тренажерні зали Харкова в «Тетра» чекають на Вас!
Фотогалерея
Ми маємо в своєму розпорядженні усе необхідне сучасне обладнання та комфортабельні зали для тренувань будь-якого типу і рівня.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту
Тренажерка в Харкові
Атлетичний зал у Харкові – це багатофункціональний і доступний спосіб підтримування здорового способу життя. Гнучкі індивідуальні програми, різноманітність і висока якість тренувального обладнання дозволяють швидко і професійно проводити тренування. У нашому тренажерному залі Ви знайдете всі необхідні силові тренажери для результативних занять.
Що пропонує тренажерний зал Tetra

Тренажерний зал Tetra пропонує Вашій увазі наступні види послуг:
 • Тренажерний зал обладнаний таким чином, щоб і новачок, і професіонал змогли якісно і комфортно проводити свої заняття;
 • Спорт зали в Харкові для індивідуальних і групових занять. Аеробіка, йога, танці - все види масових тренувань в оптимальних умовах;
 • Тенісні і сквош корти. Три рівня просторих приміщень - економ, бізнес і віп до Ваших послуг;
 • Басейни. Крім тренувальних залів Харкова «Тетра» славиться своїми відкритими басейнами. Чиста вода, свіже повітря, професійні тренери допоможуть Вам зміцнити імунітет

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому продумали все до дрібниць. Кожен знайде у нас те, що йому до душі. Попередня діагностика, особистий план занять, консультації професіоналів і ЛФК фахівців доступна для кожного клієнта.

Просторий тренажерний зал

Кращий тренажерний зал в Харкові з якісним обладнанням це ще не все. Елітної тренажерку нас роблять наші фахівці і тренери. Майстри тренувального залу Тетра в обов'язковому порядку проходять спец підготовку і підвищують свою кваліфікацію. «Тетра» - це можливість дізнатися нові сучасні течії і методи проведення спортивних тренувань.

Для відвідувачів тренажерного залу з дітьми ми обладнали окреме приміщення - дитячу кімнату. Там Ви можете залишити своє чадо на час занять. У дитячій кімнаті працюють досвідчені педагоги, які займуть Вашої дитини розвиваючими іграми.

Крім тренажерного залу на території комплексу функціонує також дитячий басейн. Тренер, майстер спорту, навчить дітей основам плавання, а також відпрацює навички поведінки в воді. Тренажерний зал - це відмінний спосіб поєднання приємного з корисним.

Велика кількість сервісу нашого клубу оптимально поєднується з доступністю і якістю. Залишилися питання? Задайте їх нам за телефонами гарячої лінії або заповнивши форму на сайті. Якщо Ви шукаєте тренажерний зал в Харкові, то кращого варіанту ніж «Тетра» Вам не знайти.

Прекрасно обладнаний, з укомплектованим штатом висококваліфікованих тренерів, тренажерний зал енергійно поширює фітнес і силові тренування в широкі маси, роблячи культуру фізичного розвитку ближче і доступніше.

Якість тренувань, які надає затишний і сучасний тренажерку, незрівнянно вище, ніж у фітнес-клубах, і вже зовсім непорівнянні з тими, які можливі вдома.

Всі, хто хоча б один раз відвідав тренажерний зал, відзначають масу переваг, що ставлять крапку в роздумах на зразок: «а чи існує зал краще?».

Тренажерний зал Tetra преміум класу

Не сумнівайтеся, тренажерний зал в клубі Тетра - більше, ніж універсальний, він просто ідеальний щодо персональних переваг з розвитку м'язів і власноручного формуванню красивого і стрункого тіла.

Само собою, тренажерний зал в Харкові на увазі, перш за все, проведення інтенсивних силових навантажень, різноманітність напрямків яких вражає:
 • super sculpt;
 • abs;
 • pump;
 • bums.

Крім розвитку сили і рельєфу м'язів, тут ідеальні умови для тренувань функціональних: functional training або total condition - будь-який вид комплексних вправ пройде безпечно і максимально ефективно.

Які ще напрями, крім тренажерного залу, ми пропонуємо

На цьому тренажерний зал в Харкові не вичерпує свої унікальні можливості, гарантуючи найкращі умови для регулярних кардіо-програм (відомі степ і аеробіка), а також для розмірено-вдумливих, на межі філософії, занять по body & mind, що включають такі популярні напрямки, як:
 • стретчинг;
 • пілатес;
 • всі напрямки йоги (Хатха, і т.д.).

Переваги елітного тренажерного залу

Прекрасне обладнання та тренери-майстри спорту - це половина успіху, який тренажерний зал розвиває і вдосконалює неухильно з року в рік. У нас є ще дещо, що дозволяє вважати тренажерний зал в Харкові зразковим і не знають конкуренції.

Мова, звичайно ж, про безпеку тренувань і збереженні та плеканні фізичного здоров'я.
Достеменно відомо, що якою б не була відмінною "гойдалка", яке б не було в ній суперпрогрессівное обладнання (тренажери та інше), які б не були в ній гарні, накачані тренера, які знають толк в тому, чого навчають клієнта - цього гріш ціна . Все знецінюється, якщо в залі не організована належним чином техніка безпеки і не контролюється фізичний стан клієнта.

У нас і з цією частиною все в повному порядку! Досвідчені інструктори зводять нанівець ризик травматизму, а на випадок непередбачених проблем зі здоров'ям кожен день, протягом часу, поки двері гостинно відкриті до останнього тренується, невсипно чергує лікар високої кваліфікації.

Додатково кожен, хто відвідує наш тренажерний зал, може пройти в цілях виявлення можливих протипоказань:
 • фізичне тестування на витривалість до навантажень;
 • біоімпедансометрію.