ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
Персоналізовані тренувальні програми від топових тренерів та сучасне обладнання для максимальної ефективності.
«ТETRA» - ЦЕ СИНОНІМ ЯКОСТІ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

Наш тренажерний зал оснащений найсучаснішим обладнанням від світових лідерів - Nautilus, Cybex, Precor - що відповідає міжнародним стандартам якості.
У фітнес-клубі «Тетра» ви знайдете не просто тренажери, а партнера у досягненні особистих цілей. Наші кваліфіковані тренери розроблять індивідуальну програму тренувань, з урахуванням вашого здоров'я та фізичної форми. Незалежно від того, чи ваша мета - схуднення, відновлення, чи покращення фізичного стану, ми пропонуємо ефективні рішення за доступними цінами.

Здоров'я та Безпека - наш пріоритет. Перед початком тренувань, наші фахівці забезпечать вас усіма необхідними консультаціями та рекомендаціями для забезпечення максимальної безпеки і комфорту. У «Тетра» клубі, ми піклуємося про кожного клієнта, забезпечуючи високоякісне обслуговування та індивідуальний підхід.
Долучіться до спільноти фітнес-ентузіастів Харкова!
Станьте частиною спільноти, де кожен член є цінним. В «Тетра» Ви не просто тренуєтесь, ви стаєте частиною руху за краще здоров'я та самопочуття. Чекаємо на вас у кращому атлетичному та тренажерному залі Харкова!

Фотогалерея
Ми маємо в своєму розпорядженні усе необхідне сучасне обладнання та комфортабельні зали для тренувань будь-якого типу і рівня.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту
ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ У ФІТНЕС-ЦЕНТРІ TETRA – ЦЕ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ І ДОСТУПНИЙ СПОСІБ ПІДТРИМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.
ГНУЧКІ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ, РІЗНОМАНІТНІСТЬ І ВИСОКА ЯКІСТЬ ТРЕНУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ ДОЗВОЛЯЮТЬ ШВИДКО І ПРОФЕСІЙНО ПРОВОДИТИ ТРЕНУВАННЯ. У НАШОМУ ЗАЛІ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВСІ НЕОБХІДНІ СИЛОВІ ТА КАРДІО ТРЕНАЖЕРИ ДЛЯ РЕЗУЛЬТАТИВНИХ ЗАНЯТЬ.
НАТИСНІТЬ ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ.

Що пропонує Tetra

 • Тренажерний зал обладнаний таким чином, щоб і новачок, і професіонал змогли якісно і комфортно проводити свої заняття;
 • Наші індивідуальні та групові тренування, включаючи аеробіку, йогу та танці, проводяться у спеціально обладнаних спортзалах.
 • Три тенісні корти до ваших послуг;
 • Крім тренувальних залів Харкова «Тетра» славиться своїм басейном. Чиста вода, велика кількість доріжок для плавання та досвідчені тренери завжди готові допомогти вам у досягненні ваших цілей у плаванні. Від новачків до досвідчених плавців - кожен отримає індивідуалізовану увагу та підтримку.

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому продумали все до дрібниць. Кожен знайде у нас те, що йому до душі. Попередня діагностика, особистий план занять, консультації професіоналів і ЛФК фахівців - все це доступно для кожного клієнта.

Просторий тренажерний зал

Кращий тренажерний зал в Харкові з якісним обладнанням це ще не все. Майстри тренувального залу Тетра в обов'язковому порядку проходять спец підготовку і підвищують свою кваліфікацію. «Тетра» - це можливість дізнатися нові сучасні течії і методи проведення спортивних тренувань.

Велика кількість сервісу нашого клубу оптимально поєднується з доступністю і якістю. Залишилися питання? Задайте їх нам за телефонами гарячої лінії або заповнивши форму на сайті. Якщо Ви шукаєте тренажерний зал в Харкові, то кращого варіанту ніж «ТЕТРА» Вам не знайти.

Прекрасно обладнаний, з укомплектованим штатом висококваліфікованих тренерів, тренажерний зал енергійно поширює фітнес і силові тренування в широкі маси, роблячи культуру фізичного розвитку ближче і доступніше.

Якість тренувань, які надає затишний і сучасний тренажерку, незрівнянно вище, ніж у фітнес-клубах, і вже зовсім непорівнянні з тими, які можливі вдома.

Всі, хто хоча б один раз відвідав тренажерний зал, відзначають масу переваг, що ставлять крапку в роздумах на зразок: «а чи існує зал краще?».

Тренажерний зал Tetra преміум класу

Не сумнівайтеся, тренажерний зал в клубі Тетра - більше, ніж універсальний, він просто ідеальний щодо персональних переваг з розвитку м'язів і власноручного формуванню красивого і стрункого тіла.

Само собою, тренажерний зал в Харкові на увазі, перш за все, проведення інтенсивних силових навантажень, різноманітність напрямків яких вражає:
 • super sculpt;
 • abs;
 • pump;
 • bums.

Крім розвитку сили і рельєфу м'язів, тут ідеальні умови для тренувань функціональних: functional training або total condition - будь-який вид комплексних вправ пройде безпечно і максимально ефективно.

Які ще напрями, крім тренажерного залу, ми пропонуємо

На цьому тренажерний зал в Харкові не вичерпує свої унікальні можливості, гарантуючи найкращі умови для регулярних кардіо-програм (відомі степ і аеробіка), а також для розмірено-вдумливих, на межі філософії, занять по body & mind, що включають такі популярні напрямки, як:
 • стретчинг;
 • всі напрямки йоги (Хатха, і т.д.).
 • гімнастика
 • міофасціальний реліз
 • та багато іншого

Переваги елітного тренажерного залу

Прекрасне обладнання та тренери-майстри спорту - це половина успіху, який тренажерний зал розвиває і вдосконалює неухильно з року в рік. У нас є ще дещо, що дозволяє вважати тренажерний зал в Харкові зразковим і не знають конкуренції.

Мова, звичайно ж, про безпеку тренувань і збереженні та плеканні фізичного здоров'я.
Достеменно відомо, що якою б не була відмінною "гойдалка", яке б не було в ній суперпрогрессівное обладнання (тренажери та інше), які б не були в ній гарні, накачані тренера, які знають толк в тому, чого навчають клієнта - цього гріш ціна . Все знецінюється, якщо в залі не організована належним чином техніка безпеки і не контролюється фізичний стан клієнта.

У нас і з цією частиною все в повному порядку! Досвідчені інструктори зводять нанівець ризик травматизму, а на випадок непередбачених проблем зі здоров'ям кожен день, протягом часу, поки двері гостинно відкриті до останнього тренується, невсипно чергує лікар високої кваліфікації.

Додатково кожен, хто відвідує наш тренажерний зал, може пройти в цілях виявлення можливих протипоказань:
 • фізичне тестування на витривалість до навантажень;
 • біоімпедансометрію.