Тайський бокс – це не лише бойове мистецтво, але і визнаний світовою спільнотою вид спорту. У нашому спортивному клубі «Тетра» проходить зайняття для дітей і дорослих. Є групові та індивідуальні тренування по тайському боксу в Харкові.

Як проходить секція тайського боксу.

Тренування по тайському боксу завжди розпочинаються з розминки. Коли тіло розігріте, учень починає вивчати і відпрацьовувати удари двома способами:
  • на лапах;
  • в парі з тренером.

Досвідченіші бійці працюють в спарингу. Можливе виконання вправ з обтяженням. У кінці уроку обов'язкова розтяжка.
Що дають тренування муай тай
  1. Тренування серцевого м'яза і поліпшення кровообігу. В результаті тренування муай тай з'являється витривалість і покращується здоров'я.
  2. Розвиток реакції: усунення повільності, можливість швидко приймати рішення не лише під час тайського боксу, але й у житті.
  3. Красиве тіло. Тренування по тайському боксу напружують практично усі м'язи в різних зонах. У результаті фізична форма стає помітно краща: ноги, спина, руки, груди виглядають підтягнутими.
  4. Відсутність стресу. Ви зможете виплеснути негатив і зарядитися позитивною енергією.
  5. Самооборона. Зайняття муай тай дозволяють постояти за себе, якщо це буде необхідно.
  6. Розвиток упевненості.
Кому варто зайнятися тренуваннями по тайському боксу

Записатися на секцію тайського боксу в Харкові можна усім, кому не заборонено фізичне навантаження. Особливих протипоказань з медичної точки зору немає. Але якщо ви сумніваєтеся – проконсультуйтеся з лікарем.

Важливо: тренування по тайському боксу – це передусім навантаження групи кардіо. Якщо ви їх любите, то цей вид спорту стане найкращим вибором.
Не знаєте, чи підходить вам секція муай тай в Харкові? Тоді просто спробуйте! Запишіться на пробне заняття з тайського боксу у ФКІ «Тетра». Залиште заявку на цій сторінці і чекайте дзвінка менеджера!

Рекомендуємо чергувати тренування з відвідуванням тренажерного залу для досягнення максимальної сили і витривалості!

Персональні та групові тренування по муай тай проводять:
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту