Протеїн
Протеїн — це спортивна добавка, яка зроблена на основі білкових сумішей. У травному тракті протеїн розщеплюється ферментами до амінокислот, які всмоктуються в кров і потім використовуються м'язами та іншими тканинами.

Протеїн варто приймати для кращих результатів в спорті й фітнесі:

1. Зручність. Приготувати протеїновий коктейль — 5 хвилин, приготувати курячу грудку - від 20 хвилин.

2. Швидкість дії. Зі спорт-харчування протеїни потрапляють до м'язів через 30—40 хвилин, а зі звичайної їжі — через 1—1,5 години. Випивши протеїновий шейк, ви прискорите ріст м'язів або процес схуднення.

3. Повне засвоєння. Очищені, концентровані протеїнові добавки засвоюються на 90—100%.
Протеїн поділяють на:
 • Молочний
  Молоко у первісному вигляді містить два види протеїнів: казеїн і сироватку. На частку казеїну припадає до 80% всього молочного білка. Решта — це сироватка. Сироватка дуже легко засвоюється організмом, швидко забезпечуючи його незамінними амінокислотами для синтезу м'язового протеїну. Цільномолочної білок перетравлюється і засвоюється протягом тривалого часу — до 6—7 годин: спочатку — низькомолекулярні білки сироватки, потім — високомолекулярний казеїн.

  Сиворотчного протеїн (швидкий протеїн) — це білок з високою швидкістю абсорбції з шлунково-кишкового тракту. До швидких протеїнів відносять білки молочної сироватки — концентрат, ізолят і гідролізат з найвищою швидкістю засвоєння, також до швидких зараховують м'ясний та рибний білки, проте застосовуються вони вкрай рідко.

  Казеїн (повільний протеїн) — це білок, який має низьку швидкість абсорбції з шлунково-кишкового тракту. Це класичний повільний протеїн, порція якого може засвоюватися протягом 6-8 годин після вживання.
 • Яловичий
  Яловичину нагрівають, щоб відокремити білок, потім фільтрують від холестерину, жирів і води. Отриману масу подрібнюють, перетворюючи в чисте спортивне харчування для розвитку мускулатури.

  Плюси і мінуси м'ясного білка:

  1. Без жирів і вуглеводів. Це відмінний вибір для жорсткої дієти або підготовки до змагань.

  2. Високий вміст білка — до 95-100%, з високим рівнем BCAA. Аналогічний результат дає тільки ізолят сироватки.

  3. Біологічна цінність. Він засвоюється на 100% і має найвищу швидкість перетравлення. Цим він перевершує альтернативи сироватковим комплексам — соєвий та яєчний білок.

  4. Швидка дія. Білкові молекули розщеплені до амінокислот, тому він перетравлюється та потрапляє в кров за 20-40 хвилин, підтримуючи високий анаболізм.

  5. До 4 грамів креатину, вітаміни й мінерали. Це відоме джерело енергії для інтенсивних і тривалих тренінгів. Він стимулює ріст м'язів, захищає їх від виснаження. Також спорт-харчування багате вітамінами A, C і групи B, мінералами кальцієм, фосфором, магнієм, натрієм і фтором.

  Недоліки: сильно піниться при змішуванні, не можна вживати з молоком, складно підібрати приємний смак.
 • Рослинний (соєвий)
  Для отримання соєвого протеїну використовують методи екстрагування й фільтрації.

  На відміну від інших рослинних джерел, соя містить повноцінний білок. Він дуже стійкий до високих температур, легко змішується в теплій воді. Цей порошок не має смаку і його можна використовувати як замінник молочних продуктів та яєць у випічці.
Гейнери
Гейнери на відміну від білкових добавок, містять вуглеводи й протеїни в співвідношенні 3:1 та дуже багато калорій. Такий склад забезпечить зростання всього організму, в тому числі м'язової маси. Щоб набрати хоча б 250 грамів ваги, вам потрібно споживати 3500 ккал в день. В цьому й допомагає таке спортивне харчування як gainer.
Амінокислоти BCAA
BCAA — це лейцин, ізолейцин і валін. Вони складають близько 75% м'язової тканини. Під час тренувань їх запаси виснажуються дуже швидко. Це знижує результати, ефективність роботи, може призвести до перетренованості. Купити БЦАА можна в наступних видах:

1. В порошку без смаку, для змішування з іншими добавками.
2. Порошок зі смаком можна приймати самостійно або в складі іншого спортивного харчування.
3. В капсулах або таблетках. Їх зручно брати з собою і приймати в будь-якому місці, в будь-який час.
Креатин
Креатин — це натуральна речовина, яка міститься в м'язах людини й тварин та потрібна для енергетичного обміну, виконання рухів. В організмі людини є близько 100-140 г цієї речовини, що виконує функцію джерела енергії для м'язів. Добова витрата креатину у звичайних умовах складає приблизно 2 грами. Креатин так само важливий для життя, як білок, вуглеводи, жири, вітаміни й мінерали. Креатин може синтезуватися організмом самостійно з 3-х амінокислот: гліцину, аргініну і метіоніну. Ці амінокислоти — компоненти білка.
L-Карнітин
Це безпечне спорт-харчування, корисне для зниження ваги й загального здоров'я. Його основна функція — прискорення транспорту жирних кислот, стимулюючи організм спалювати саме їх на тренуванні.

Купити L-Карнітин корисно для таких цілей:

· схуднення й спалювання жирів
· «розгону» метаболізму
· підвищення продуктивності
· швидкого відновлення після тренувань.

Речовина часто відносять до амінокислот, але насправді вона належить до групи вітамінів B. Організм синтезує її самостійно в печінці та нирках з амінокислот лізину й метіоніну. Далі речовина запасається в м'язах, включаючи серцеву й в мозку.
Ізотоніки
Ізотоніки підтримують та швидко відновлюють запаси речовин в організмі. Їх приймають під час, після тренування, щоб підвищити витривалість, гідратацію, прискорити відновлення. Добавка буде корисна при такій фізичній активності:

· навантаження на витривалість, тривалістю від 60 хвилин;
· заняття при високій температурі навколишнього середовища;
· їзда на велосипеді або біг.

Жироспалювачі одночасно підвищують енергію, нормалізують обмін речовин і апетит.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту