Сквош – динамічна і захоплююча гра з м'ячиком і ракеткою на точність і витримку в закритому просторі корту. Швидкість, з якою проходить гра, вимагає виняткової фізичної підготовки і неабияких здібностей. Енергетичні витрати при в сквош в 2-3 рази перевищують показники у тенісі. Крім того, це дуже приємний спосіб досягнення і підтримки чудової спортивної форми, хорошого самопочуття. Він здатний тамувати одну з основних пристрастей людини – змагатися і конкурувати.

Сквош вносить різноманітність в повсякденне життя, допомагає розширити коло нових друзів, не забираючи багато часу. Всього 1 година проведена на корті легко зможе зняти напругу довгого робочого дня. До того ж, сквош не вимагає спеціального навчання, і що головне – в нього можна грати у будь-яку погоду!
Чому так добре грати в сквош, або декілька причин відвідати єдині в Харкові сквош-корти фітнес клубу Tetra

  1. Це фантастично приємна форма виконання фізичних вправ, дуже корисних як для поліпшення роботи серцево-судинної системи, так і для розтягнення і підвищення гнучкості м'язів.
  2. В порівнянні зі звичним зайняттям в спортивному залі, сквош – гра стратегічна, що вимагає застосування розумових здібностей.
  3. Сквош – це спосіб боротьби зі стресом!
  4. Сквош – це гра, в яку можна грати усією сім'єю.
  5. Сквош – це модно і сучасно!
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту