Оферта

Публічна оферта
Спортивний комплекс TETRA

1. Клубна карта є перепусткою в Клуб. Пред'явіть її охороннику та на рецепції.
2. Ключі від шафи в роздягальні, картка на отримання халату та рушників видаються в обмін на клубну карту. У разі втрати клубної карти, ключа, браслету, рушника, халату стягується штраф, встановлений адміністрацією Клубу.
3. Відвідування роздягальні можливо тільки відповідно до статі і віку. При наявності дитячого клубного членства, а також для дітей віком до 15 років, відвідування виключно дитячих роздягалень є обов'язковим.
4. Після оплати за Комплекс послуг і перед початком занять ми рекомендуємо Клієнту пройти медичне обстеження, спортивне тестування та вступні інструктажі.
5. Для тренувань в Клубі Клієнту необхідно переодягнутися в спортивний одяг і кросівки, а також дотримуватися правил загальної гігієни. Просимо Вас дотримуватися чистоти у всіх приміщеннях Клубу. У верхньому одязі та вуличному взутті ходити по Клубу забороняється. Адміністрація Клубу має право не допустити Вас на тренування у вуличному взутті та капцях.
6. Після закінчення тренувань необхідно повернути спортивний інвентар в спеціально відведені місця. Члени Клубу несуть матеріальну відповідальність за втрату або псування обладнання, інвентарю Виконавця.
7. Вправи з максимальними вагами в тренажерному залі рекомендується виконувати з інструктором або партнером для Вашої безпеки.
8. Групові заняття проводяться за розкладом, який може бути змінено адміністрацією Клубу. Просимо Вас приходити на заняття без запізнень. Інструктор має право не допустити клієнта на групове заняття при запізненні. Правила відвідування групових занять додатково вказані в розкладі.
9. Під час проведення групових занять в басейні зона для плавання може бути обмежена.
10. Члени Клубу можуть користуватися тільки послугами тренерів клубу. Проведення персональних тренувань Клієнтами Клубу в якості тренерів заборонено.
11. Члени клубу можуть скасувати або перенести зарезервовану послугу не менш ніж за 6 годин до призначеного часу. При несвоєчасному скасуванні послуга вважається наданою і повинна бути оплачена.
12. У разі запізнення до початку зарезервованої послуги (процедури), процедура скорочується на час запізнення, фахівець також має право відмовити в наданні послуги. При цьому послуга оплачується повністю.
13. Кіно- і фотозйомка в Клубі без спеціальної домовленості з адміністрацією Клубу заборонена.
14. Самостійне використання залів для групових занять, музичної та іншої апаратури, інвентаря Клубу заборонено.
15. Перебувати в Клубі в нетверезому вигляді, приймати їжу та розпивати спиртні напої у місцях, призначених для тренувань, в зонах відпочинку та роздягальнях заборонено. Всі приміщення Клубу є зонами, вільними від куріння.
16. Відвідуючи Клуб, не залишайте особисті речі та одяг без нагляду. Використовуйте для їх зберігання шафки в роздягальнях. Для зберігання цінностей передбачені спеціальні комірки. За загублені або залишені без нагляду речі адміністрація Клубу відповідальності не несе. За цінні речі, які не були здані на відповідальне зберігання в комірки, адміністрація Клубу відповідальності не несе.
17. Клуб рекомендує Клієнту пройти медичне обстеження до початку відвідування, так як ви несете особисту відповідальність за своє здоров'я.
18. Клуб не несе відповідальності за шкоду, пов'язану з погіршенням здоров'я Клієнта, якщо стан здоров'я погіршився в результаті гострого захворювання, загострення травми або хронічного захворювання.
19. Клуб не несе відповідальності, якщо причиною нанесення шкоди здоров'ю Клієнту стало порушення правил користування тренажерами, правил безпеки на воді.
20. Клуб не несе відповідальності за шкоду здоров'ю і/або майну Клієнта, заподіяну протиправними діями третіх осіб.
21. Розклад роботи Клубу у вихідні та святкові дні може змінюватися на розсуд адміністрації Клубу.
22. Час роботи Клубу: в будні дні з 7-00 до 22-00, в суботу з 9-00 до 22-00, у неділю та святкові дні з 9-00 до 21-00.
23. Суворо забороняється відвідувати Клуб не в робочий час.
24. У разі, якщо власник клубної карти відвідує клуб у час, який не передбачений його видом Комплексу послуг, він зобов'язаний сплатити гостьовий візит. До оплати гостьового візиту клубна картка Клієнта блокується.
25. Батьки-Замовники несуть персональну відповідальність за дітей на території Клубу. Діти до 16 років можуть відвідувати Клуб тільки у супроводі батьків-членів клубу або уповноважених осіб-членів клубу не молодше 18 років, прізвище ім'я по батькові яких обумовлюється в Додатках до Договору, або у супроводі персонального тренера. У разі заміни уповноваженої особи, батьки повинні завчасно попередити про це адміністрацію Клубу в письмовому вигляді встановленого зразка.
26. Дітям до 15 років заборонено відвідувати тренажерний зал; діти у віці від 15 до 16 років можуть відвідувати тренажерний зал тільки в супроводі тренера або батьків-членів клубу або уповноважених осіб-членів клубу не молодше 18 років.
27. Дитину повинен привести і забрати один з батьків або уповноважена особа.
28. Переміщення дитини по Клубу здійснюється тільки з супроводжуючими особами і тренерами.
29. За дітей, що знаходяться на території Клубу без нагляду батьків або осіб, які їх супроводжують Клуб відповідальності не несе.
30. Батьки несуть відповідальність за життя та здоров'я дитини під час відвідування клубу та групових програм разом з дитиною.
31. Ми рекомендуємо приводити дітей на групові заняття у відповідності до віку. Вікові обмеження вказані в описі занять.
32. Ми просимо одягати дітей в зручну спортивну форму і кросівки.
33. Щоб уникнути інфікування дітей в Клубі просимо залишити дитину вдома в наступних випадках:
- якщо у дитини нежить, кашель, болить горло або інше інфекційне захворювання;
- якщо у дитини розлад шлунку, нудота або інше кишкове захворювання;
- якщо у дитини лихоманка;
- якщо у дитини висип та ранки, які ще не зажили.
34. Діти до 15 років можуть перебувати в басейні тільки під наглядом батьків-членів клубу, персонального тренера або тренера групових занять. Не дозволяється бігати, стрибати з тумбочок і здійснювати інші дії, які можуть перешкодити плаваючим.
35. Відвідання дітьми сауни задля запобігання нещасних випадків дозволяється тільки в супроводі дорослих.
36. Для активації клубної картки необхідно під час першого відвідування Клубу обов'язково зробити фото у адміністратора рецепції, яке буде занесено до клубної бази.
37. Використання або не використання Клієнтом можливості призупинення дії Комплексу послуг (далі - "Заморозка") не зменшує фактичну кількість днів відвідування Клубу за умовами Комплексу послуг. Послуга Заморозка надається кожному Клієнту, якщо інше не передбачено умовами Комплексу послуг та Договором. Можливість Клієнта використовувати послугу Заморозка поширюється в період дії його Комплексу послуг. У продовжений термін дії Комплексу послуг Заморозка не надається. Дата закінчення дії Комплексу послуг Клієнта продовжується на період фактично наданої йому Заморозки, згідно письмової заяви Клієнта. У разі відвідування Клієнтом клубу в період дії Заморозки його Комплексу послуг, він зобов'язаний сплатити гостьовий візит, Заморозка при цьому не закривається. До оплати гостьового візиту Комплекс послуг блокується.
38. Якщо Клієнти Клубу бажають відвідати Клуб зі своєю дитиною (не членом Клубу), Клієнти зобов'язані здійснити покупку гостьового дитячого візиту.
39. Залишати свій автомобіль на місці, не призначеному для паркування автомобіля, залишати автомобiль на мiсцi паркування, що не належить до статусу картки клiєнта або в місці, що перешкоджає руху інших автомобілів у напрямку до Клубу-від Клубу-на території клубної парковки, - не дозволяється.
40. Весь персонал Клубу пройшов спеціальну підготовку. Прохання поводитися з працівниками Клубу коректно. При виникненні конфліктних ситуацій зі співробітниками звертайтеся до адміністратора рецепції або начальника Служби охорони.
41. При порушенні Правил відвідування Клубу адміністрація залишає за собою право переглянути дію Вашого Договору.
42. У разі необхідності та для Вашого комфорту допускається введення нових пунктів Правил.
43. Обов'язковим є ознайомлення та беззаперечне виконання Правил безпеки (додаток до правил відвідування)

Теніс

  1. Клієнт, який орендував корт, може перебувати в клубі 20 хв. до орендного часу та 20 хв. - після.
  2. Ігровий час на кортах становить 60 хв. Після закінчення свого ігрового часу клієнт повинен своєчасно поступитися майданчиком іншим гравцям. У разі запізнення клієнта на корт, його ігровий час не продовжується і він повинен покинути корт вчасно.
  3. Перевищення ігрового часу понад 15 хвилин оплачується як 60 хв. за тарифним планом даного клієнта.
  4. Грати на тенісному корті потрібно в охайній спортивній формі і чистому спеціальному тенісному взутті.
  5. Клієнт зобов'язаний дотримуватися чистоти на кортах та прилеглій території фітнес клубу

Сквош

Час перебування кліента в клубі:
  1. Бронювання сквош кортів можливе як для членів клубу, так і для ГОСТЕЙ!
  2. При бронюванні сквош корту, клієнт приходить до клубу за 20 хв до початку оренди і має вийти за 20 хв після закінчення орендного часу.
  3. Ігровий час становить 60 хв. Якщо гість перевищить відведений час перебування у клубі, то автоматично буде нараховано гостьовий візит у розмірі 750 грн.
Для гостей сквош клубу СК «Тетра» відвідування обмежено: дозволено відвідувати сквош корти, роздягальню. Кожен гість може отримати на рецепції СК «Тетра» не більше 1-го ключа від гостьової роздягальні. Всі інші послуги СК «Тетра» оплачуються окремо. Рекомендуємо вчасно починати раніше зарезервовану гру (тренування), оскільки, незалежно від часу Вашої появи на корті, закінчення ігрового часу залишається незмінним. При придбанні кліп карти на корт або на тренера, Ви повинні придбати пластикову карту. Вартість карти 50 грн. Подальше відвідування клубу буде Вами здійснюватися за допомогою пластикової карти.

Особлива вимога сквош клубу СК «Тетра» - на корт можна входити тільки в сухому та чистому спортивному змінному взутті зі світлою підошвою, яке не залишає слідів на покритті (NO MARKING).

У разі використання Вами взуття, що не відповідає вимогам сквош клубу, адміністрація сквош клубу СК «Тетра» залишає за собою право не допустити Вас на корт!

З метою забезпечення збереження Ваших речей, наполегливо рекомендуємо залишати їх тільки в шафках роздягальні, а цінні речі в спеціальних камерах зберігання на посту охорони. На території кортів забороняється: палити та вживати спиртні напої, приймати їжу, грати з голим торсом, без спеціального взуття, заподіювати будь-якої шкоди майну клубу або майну інших Гостей. У разі пошкодження інвентарю СК «Тетра», клієнт зобов'язаний відшкодувати збитки.