Як підготуватися до походу в басейн

Плавання – найідеальніший вид фізичного навантаження, тому що для нього практично немає протипоказань. Ним займаються діти, вагітні жінки, люди після реабілітації, з травмами, люди із зайвою вагою, професійні спортсмени та навіть ті, для кого це просто хобі. Плавання зміцнює м'язи, спалює жир, качає серцевий м'яз і розвиває легені.

ПРИЧИНИ ЗАЙМАТИСЯ ПЛАВАННЯМ

Причини займатися плаванням можуть бути різні, але питання виникає завжди одне й теж саме: що взяти в басейн. Здавалося б, все очевидно, однак про деякі моменти варто нагадати, бо якщо раніше ви не займалися плаванням, то можна легко щось упустити.

Тому ми підготували для вас список речей в басейн, перевірте свою спортивну сумку!

  1. Купальний костюм. У чоловіків це плавки, у жінок – відрядний спортивний купальник. Головне, щоб купальний костюм був підібраний за розміром, тому що маленький може натирати та створювати дискомфорт під час тренувань, ну а великий і зовсім можна втратити при запливі. Купальний костюм повинен облягати фігуру і не мати нічого зайвого, на кшталт рюш або швейної фурнітури.

  2. Шапочка для плавання. Такий самий обов'язковий елемент, як і купальник, який значиться у всіх списках "Що потрібно брати з собою в басейн". По-перше це вберігає вуха і волосся від хлорованої води, по-друге, завдяки їй не засмічуються фільтри басейну. Шапочка для плавання також підбирається за розміром, а ось матеріал виробу можна обрати за бажанням.

  3. Окуляри для басейну. Не обов'язковий, але дуже рекомендований аксесуар для басейну. Окуляри захищають слизову очей від почервоніння і свербіння, які можуть бути викликані хлоркою.

  4. Змінне взуття (шльопанці). Для басейну підійдуть звичайні гумові шльопанці, головне, щоб вони не ковзали, тому що навколо басейну, в душі та в роздягальні всюди плитка, на якій легко послизнутися. Гумові тапочки вважаються найпрактичнішим і найбезпечнішим взуттям для басейну.
  5. Банний рушник і приналежності. Після басейну рекомендується прийняти душ, щоб змити з тіла хлорку. Візьміть з собою банний рушник і дорожню косметичку із засобами, які вам можуть знадобитися для душа. Практична рада: візьміть тільки найнеобхідніше, навряд чи вам захочеться наносити маски або робити пілінг в громадському душі. Також краще взяти баночки менших розмірів, щоб все вмістилося в спортивній сумці. Не забудьте лосьйон для тіла, щоб зволожити шкіру. Після води в басейні можна відчути неприємну сухість.

ПЛАВАНИЕ В БАССЕЙНЕ СПОРТКЛУБА TETRA

Можна додати ще кілька пунктів в окремий список, що потрібно брати з собою в басейн дівчині:

  • Фен. У роздягальнях завжди є фен для волосся, але якщо є можливість, то краще взяти свій. Так вам не доведеться чекати в черці, та й своїм феном висушити волосся набагато зручніше і звичніше.

  • Засоби особистої гігієни. Басейн можна відвідувати під час критичних днів, але для цього необхідно використовувати гігієнічні тампони, які рекомендується міняти до, і відразу після тренування.

Це загальний список того, що вам може знадобитися. Після першого заняття вам вже буде більш зрозуміло, що варто додати, а що можна прибрати зі списку (наприклад, фен, якщо ви будете плавати в шапочці). Також тренер завжди може дати рекомендації, що брати в басейн, як вибрати плавальний костюм або окуляри.

Спортивний комплекс Tetra має кілька басейнів. У нас ви можете відвідувати групові та індивідуальні тренування, спробувати аква-фітнес для вагітних або прийти на заняття з малюком. Не забудьте тільки взяти йому спеціальний підгузник, на упаковці повинна бути відповідна відмітка.

Головне не забути бадьорий настрій на заплив! Але навіть якщо з якоїсь причини ви забудете його вдома, ми з задоволенням з вами поділимося. До зустрічі в басейнах Tetra!