Користь великого тенісу

Теніс багато в чому унікальний вид спорту, адже окрім колосального навантаження на все тіло, можна отримати задоволення і азарт від процесу гри. Виходить 2 в 1: добре і весело проводимо час + отримуємо якісне фізичне навантаження. Давайте поговоримо про його користь?

ПРИЧИНИ ЗАЙМАТИСЯ великим тенісом

Під час гри в теніс потрібно постійно рухатися. Ноги весь час переміщують спортсмена по майданчику, руки утримують важку ракетку і постійно здіймаються вгору, відбиваючи удари. Корпус і голова також рухливі, і навіть мозок в цей момент напружено працює, розробляючи стратегію переміщень. Багато хто вибирає для себе саме великий теніс, користь від занять їм незаперечна:

  1. Теніс – це різновид аеробного навантаження, що має на увазі зміцнення скелетних м'язів, а також зміцнення м'язів, відповідальних за дихання.

  2. Користь від великого тенісу проявляється у вигляді поліпшення стану здоров'я: зміцнюється серцевий м'яз, поліпшується циркуляція крові та психічний стан, знижується рівень стресу.

  3. Ефективна боротьба із зайвою вагою – ще одна важлива користь тенісу. Під час активного тренування витрачається чимало калорій. Залежно від інтенсивності тренування, можна спалити від 400 до 600 калорій за годину!

  4. Гра в теніс – це ідеальна вправа для очей. Суть самої методики в тому, що очі фокусуються на предметі (тенісний м'яч), і постійно стежать за ним, а м'яч то наближається, то віддаляється. Виходить, що ви робите цю вправу автоматично, просто граючи в теніс, при цьому паралельно виконуєте корисну профілактику для зору і допомагаєте запобігти його погіршенню.

  5. Теніс розвиває координацію, витривалість і спритність, а також розумову діяльність.

Теніс для дітей

Спорт і фізичні навантаження дуже корисні людям будь-якого віку. От тільки якщо дорослим це необхідно для підтримки гарної форми і здоров'я, то важливість спорту для дітей значно вища. Спорт необхідний не тільки для здоров'я, в процесі тренувань дитина розвиває нові навички, спортивні та соціальні, бачить прогрес і усвідомлює його значущість в житті, проявляє завзятість, працьовитість, цілеспрямованість, навчається дисципліні.

Все вищезазначене може дати великий теніс для дітей, користь від заняття їм постійно відзначається як батьками, так і самими дітьми. Доведено, що діти, які займаються спортом, тенісом в тому числі, мають кращі комунікативні навички, тому що граючи з суперником, потрібно вчитися гідно вигравати і приймати поразки, ладити з іншими дітьми в секції та з тренером.

Окрім цього користь тенісу для дітей така ж, як і для дорослих. Інтенсивне рухливе тренування це те, що потрібно після тривалого сидіння за партою і уроками, а розминка для очей у вигляді гри в теніс – порятунок від впливу гаджетів.

Спортивний клуб Tetra запрошує вас на свій корт! Тренування доступні як для дітей, так і для батьків. Не зупиняйтеся, якщо ви ніколи не тримали в руках ракетку – наші професійні тренери навчать вас цій грі та простежать, щоб ваша техніка та рухи на корті були правильними. Також пропонуємо спробувати ракетлон, який охоплює сквош, великий і настільний теніс, а також бадмінтон. Напишіть нам, щоб докладніше дізнатися про всі напрямки і графік, до зустрічі на корті!