Консультація дієтолога
Послуги дієтолога у Харкові, підбір правильного харчування, консультації по здоровому харчуванню
Консультація по піраміді харчування, вимірювання складу тіла, рекомендації по структурі харчування (на вибір клієнта) вартістю 900грн.

1. Визначення індексу маси тіла.
2. Консультація клієнта по піраміді харчування.
3. Аналіз його харчової поведінки.
4. Оцінка збалансованості раціону клієнта по макро- та мікроелементах.
5. Вимірювання складу тіла на композиційному аналізаторі:

 • загальна вага тіла;
 • підшкірно-жировий компонент;
 • % рідини в організмі;
 • безжирова маса тіла;
 • оцінка основного обміну речовин;
 • щільність кісткової маси;
 • рівень вісцерального жиру;
 • оцінка фізичного стану.
6. Аналіз даних замірів складу тіла.
Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту
Консультації по здоровому харчуванню для схуднення або поліпшення здоров'я
Надані в харківському спортивному і фітнес-клубі «Тетра» послуги з підбору програми здорового харчування повністю спростовують ще існуючу думку, що таке меню засноване на обмеженнях. Надані нашими фахівцями консультації враховують індивідуальні особливості кожного, записався на прийом відвідувача, допомагають адекватно ставитися до споживаної їжі, налагодити правильні відносини зі своїм апетитом і власним тілом.
Будь-який приватний дієтолог Харкова підтвердить, що без правильного, збалансованого харчування неможливі не тільки досягнення в фітнесі або спорті, але і міцне здоров'я, гарне самопочуття, здатність підтримувати напружений ритм сучасного життя.
Надані дієтологами клубу «Тетра» послуги з розробки програми правильного харчування будуть корисні тим, хто:
 • захоплюється спортом і потребує максимальної підготовці до змагань, прагне до піку спортивної форми або потребує її відновленні;
 • дбає про власне здоров'я, вишукуючи додаткові джерела життєвої енергії і гарного настрою;
 • прагне добре виглядати, не соромлячись свого відображення в дзеркалі;
 • потребує коректному раціоні через прихильність до певних релігій або дієт, що виключає прийом деяких продуктів.

Послуги з розробки програми правильного харчування від дієтолога

Незважаючи на очевидну важливість такої опції, як правильний щоденний підбір правильного харчування, Харків знає чимало прикладів, коли самостійні спроби вести здоровий спосіб життя, не збудувавши при цьому збалансоване харчування, очікувано не приводили ентузіастів до бажаного ефекту. Якщо і спостерігалися позитивні зміни, то вони були настільки незначні, що геть-чисто «відбивали» мотивацію до продовження дієти.

Наші консультації по здоровому харчуванню в Харкові засновані не тільки на останніх досягненнях медицини і методиках дієтології, але і на суто індивідуальному підході до кожного клієнта. До того, як призначити вам курс харчування, фахівці, що працюють в клубі, обговорять з пацієнтом його спосіб життя, харчові звички і гастрономічні уподобання, з'ясують мета записи на прийом і визначать реалістичність її досягнення.

Залежно від мети візиту, вами можуть бути отримані разові консультації по правильному харчуванню в Харкові і кваліфіковані поради, що стосуються основ збалансованого раціону. Також може бути рекомендовано постійне консультаційний супровід і адаптивна підтримка дієтологом. Кваліфіковані консультації по правильному харчуванню для здоров'я або корекції фігури, визначення складу спортивних добавок, що входять в раціон атлетів, можуть включати такі опції, як:
 • визначення індексу маси тіла;
 • оцінка харчової поведінки пацієнта;
 • аналіз збалансованості раціону за вмістом білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів, макро- і мікроелементів.

Приватний кабінет дієтолога Харків

Комплекс вимірювань, проведених за допомогою композиційного аналізатора, допоможе визначити рівень вісцерального жиру і щільність кісткової маси, наявність підшкірно-жирових компонентів і безжирову масу тіла, відсоток рідини в організмі і процеси, необхідні для оцінки основного обміну речовин.

На підставі аналізу даних замірів складу тіла вам буде призначений курс правильного харчування, Харків встиг обговорити коректність збалансованих меню на міських форумах та відзначив їх адаптованість до місця проживання, порами року, іншим, характерним для Слобожанщини факторів і обставин.

Проведена в клубі «Тетра» консультація дієтолога в Харкові, ціна якої непорівнянна з користю, яку принесе кваліфікований аналіз споживаних вами продуктів, допоможе зробити збалансоване харчування звичкою, формує ваш вага і здоров'я.

Завдяки послугам наших фахівців, вам не доведеться думати про вибір страв, які будуть корисні під час сніданку, обіду і вечері, дієтолог-консультант зробить це за вас. Зворотній зв'язок з клієнтами передбачає коригування меню, виходячи з будь-яких ситуацій, що виникають.

Наш, вірніше, вже ваш дієтолог, що дає консультацію в Харкові і представляє клуб «Тетра», попереджає: правильне харчування протягом декількох місяців обов'язково принесе відчутні результати, але їх необхідно закріпити. Продовжуйте правильно харчуватися самостійно, користуючись нашими методиками і радами, аналізуйте своє меню і склад входять до нього страв, віддавайте перевагу здорову і свіжу їжу, розширюйте коло отриманих на консультаціях знань, щоб вільно орієнтуватися в життєво важливій темі!