Ні у кого немає, а у тебе вже є. ТЕТРА дарує IPhone XS Max
Тетра Фітнес-клуб дарує можливість отримати новий IPhone XS Max всім, хто придбає річний абонемент в жовтні.

Ідеальне доповнення тренування — селфі на круту фронтальну камеру з роздільною здатністю 7 мегапікселів й оптичною стабілізацією.

Купи річний абонемент в Тетра Фітнес-клуб в жовтні та вигравай iPhone XS Max з 6,5-дюймовою діагоналлю, роздільноою здатністю 2688х1242 пікселів та 256 ГБ внутрішнього сховища.

Розіграш відбудеться 1 листопада в прямому ефірі на нашій сторінці.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

«Розіграш iPhone серед клієнтів СК« Тетра »!


м. Харьків «1» жовтня 2018 р

Організатор Акції:

1.1. Організатор акції — ТОВ «Едельвейс СК».

1.2. Виконавець акції —ФОП Левітін П.Є.

Період і місце проведення Акції.

2.1. Акція триває: з «1» жовтня 2018 року по «31» жовтня 2018 року включно.

2.2. Місце проведення акції: СК «Тетра», розташований за адресою: м. Харків, вул. Сумська 85.

Учасники Акції.


3.1. Участь в акції можуть взяти всі повнолітні громадяни України, які в Період проведення Акції виконали всі вимоги та умови, цих Правил (далі — «Учасники Акції»).

3.2. Учасниками Акції не можуть бути, співробітники та представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.

Умови участі в Акції.

4.1. Право на участь в розіграші цінного призу набуває клієнт, який придбав «дорослий» річний абонемент на відвідування СК «Тетра», підписав договір і отримав порядковий номер, що підтверджує право на участь в акції в період з 00:01 «1» жовтня 2018 року по 21:00 «31» жовтня 2018 року.

4.2. З усіх зареєстрованих учасників у даній акції 1 листопада 2018 року буде визначено володаря цінного призу.

4.3. Кожен Учасник Акції може взяти участь в Акції тільки один раз.

4.4. Під призом розуміється право на безоплатне отримання Apple iPhone.

4.5. Переможець Акції буде визначений 1 листопада 2018 року шляхом випадкового відбору серед учасників, які виконали всі умови Акції, і оголошені онлайн на каналі Instagram.

4.6. Переможцю Акції буде повідомлено про перемогу й отримання подарунка протягом двох годин після проведення розіграшу за допомогою телефонного зв'язку та/або на адресу електронної пошти (на контактний номер і/або email зазначені в профайлі при реєстрації).

4.7. Переможець Акції може забрати приз в офісі Організатора Акції під час підписання документа про визнання переможцем Акції та отриманні призу.

4.8. Організатор не несе відповідальності за використання подарунка Учасником після його отримання.

4.9. Підтвердження особистості Переможця відбувається шляхом звірки даних, внесених при реєстрації та даних, зазначених у паспорті Переможця акції.

4.10. Підтвердити своє бажання стати володарем iPhone, переможець повинен протягом двох днів після проведення розіграшу шляхом телефонного зв'язку за номером, зазначеному при реєстрації.

4.11. У разі, якщо Переможець Акції не зв'яжеться в зазначений в пункті 4.10. Правил термін й не наддасть Виконавцю Акції інформацію, вважається, що такий Переможець добровільно відмовився від Участі в Акції та він не матиме права претендувати на отримання будь-якої компенсації, в тому числі й грошової.

4.12. Зберігання та використання Організатором наданих Учасниками Акції особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються в базі даних клієнтів СК «Тетра».

4.13. Організатор Акції та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, які діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Організатора Акції і залучених ними третіх осіб, обставини.

Інші умови.

5.1. Організатор має право в односторонньому порядку в будь-який час змінювати, призупиняти, відновлювати, припиняти умови, цих Правил проведення Акції. Повідомлення про доповнення або зміну цих Правил, умов проведення Акції розміщується на Інтернет сторінці Організатора http://www.tetraclub.com.ua

5.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на проведення фото та/або відео зйомки з їх участю в рамках проведення Акції, використання свого імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про них в маркетингових цілях. У тому числі право публікації їх імені та фотографій в мережі інтернет, засобах масової інформації, друкованих виданнях, аудіо та відеоматеріалах, без обмеження по території і термінами такого використання. Таке використання не компенсується (не оплачується) Організаторами або третіми особами.

5.4. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

5.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації та дотримання ЗУ "Про авторське право і суміжні права".

5.6. У разі неоднозначного тлумачення цих Правил та / або виникнення спірних питань та / або питань неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

5.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати ці Правила.