Що включає фітнес-тестування У нашому клубі?
  1. Оцінка складу тіла — оцінюється відсоток жиру в тілі й маса м'язів людини, бо саме вони найщільніш пов'язані з поліпшенням зовнішнього вигляду і фізичної підготовки людини в процесі занять.
  2. Антропометричні вимірювання дають можливість контролювати основні обхвати і розподіл жиру за сегментами тіла на підставі вимірювання шкірно-жирової складки за допомогою калліперометру.
  3. Спірометрія — вимір життєвої ємності легень (ЖЄЛ) та інших спірометрических показників. ЖЄЛ відображає фізичну активність людини. В процесі правильного фітнес-тренування у людини «розправляються» легкі, покращуючи найважливішу характеристику апарату зовнішнього дихання — дифузійну здатність легень, а також зменшуючи масу внутрішнього жиру в черевній порожнині. І те й інше супроводжується покращенням ЖЄЛ.
4. Велоергометрія — навантажувальний кардіотест, який дає інформацію про зміни в системі доставки й утилізації кисню в організмі під впливом тренування, визначить «цільові зони пульсу» — зони кардіотренування, жироспалювання, витривалості серця. Також він дасть достовірну інформацію про те, як ваша серцево-судинна система реагує на навантаження, і чи адекватно відновлюється частота серцевих скорочень після навантаження.

5. Стрес-тест — це можливість постійно й об'єктивно стежити за станом здоров'я, рівнем спортивної підготовки клієнтів і давати відповідні рекомендації.

6. Візуальна діагностика опорно-рухового апарату і м'язове тестування

Записатися на індивідуальну презентацію клуба
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту