Дитячий садок
Дитячий садок
Приватний дитячий садок фітнес клубу TETRA – це унікальна можливість забезпечити гармонійний розвиток вашій дитині. Більшість педагогів і психологів одностайні в думці, що саме приватні дитячі садки справляються із завданням колективного виховання набагато краще, ніж державні установи.

Ми намагалися організувати в нашому закладі максимально комфортні умови для збереження і примноження здоров'я малюка, розвитку його інтелектуальних і творчих здібностей, навичок соціалізації в суспільстві. Діяльність персоналу спрямована на створення атмосфери дружелюбності і позитиву.
Що ми пропонуємо

Приватний дитячий садок в Харкові TETRA – це місце, де діткам прищеплюються навички:

· спілкування;
· правильного вираження і уміння обстоювати власну думку;
· цінувати, враховувати і поважати думку інших;
· пошуку компромісного рішення проблеми;
· самостійності в різних видах діяльності і ухваленні рішень;
· з посмішкою і позитивом оцінювати будь-які життєві ситуації.

Наш приватний дитячий садочок – це міні-модель суспільства, в якій дитина розуміє та пізнає ази упевнено і без страху взаємодіяти з іншими людьми. Педагоги учать бути самими собою, не боятися виступати на публіці, брати активну участь у змаганнях: перемагати і програвати з гідністю, отримуючи при цьому користь для себе. Використовуємо ігрову форму проведення зайняття, яка найбільш підходить для діточок дошкільного віку. Перебування в садку – це різнобічний розвиток через захоплюючу пригоду.

Приватні дитячі садки в Харкові працюють по різним напрямам. Головна мета фітнес-садочка клубу TETRA полягає у підтримці, збереженні і зміцненні здоров'я дітей. Для цього ми успішно використовуємо спеціальні методики фітнес-оздоровлення.

Крім того, через зайняття математикою і логікою ми розвиваємо інтелект дитини. Особлива увага приділяється розкриттю творчих талантів – проводяться зайняття музики, малювання і так далі. Система освітньої діяльності і виховної роботи спрямована на досягнення психологічного комфорту, розвиток пізнавальних навичок і інтересу.

Кращі умови для дітей

Загальний оздоровчий ефект, направлений на зміцнення організму, дають прогулянки на свіжому повітрі, які організовуються щодня. У приміщенні садка створені максимально комфортні та безпечні умови. Окрім сучасних меблів, що відповідають віковим особливостям діток, ми постійно стежимо за дотриманням температурного режиму.

Приватний садок в Харкові клубу TETRA – це професійний колектив. Ми довіряємо роботу з дітьми тільки висококласним фахівцям. Кожен педагог, вихователь, інструктор має необхідний рівень підготовки. У своїй роботі прагнемо знайти найкраще рішення для малюка у будь-якій ситуації. Наш колектив – це творчі, відповідальні і справедливі люди, які зі щирою любов'ю відносяться до діток і своєї роботи.

Наш приватний садок в Харкові готовий прийняти вашого малюка (з 3-х років) з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 13.00. Ви можете приводити дитину щодня або в певні дні тижня. TETRA – приватний дитячий садок в Харкові, ціни в якому максимально прийнятні. Вартість в місяць складе всього 2700 грн, ціна перебування дитини в день - 200 грн. Приходите! Нудно не буде! Дізнатися більше інформації, записати вашого малюка в приватний дитячий сад TETRA можна по телефону, номер якого ви знайдете на сайті.
ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ НА ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ ДО ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ
Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення часу візиту